وکیل حکم تخلیه مستاجر در مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

برای مشاوره با وکیل تخلیه فوری مستاجر در مشهد با شماره ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶تماس بگیرید ، لطفا مکالمه در حد ۱ دقیقه یا ۱ سوال باشد / سپاس

وکیل تخلیه مستاجر در مشهد

وکیل حرفه ای تخلیه مستاجردر مشهد

وکیل برای گرفتن حکم تخلیه مستاجر در مشهد

 در صورتی می‌توان یک هفته‌ای، حکم تخلیه مستأجر غیرمتعهد را گرفت که شرطی مهم در انعقاد قرارداد اجاره رعایت شود.
سهیل طاهری، وکیل پایه‌یک دادگستری و مدرس دانشگاه اظهار کرد: اخذ تضامین لازم برای حصول اطمینان از پرداخت اجاره‌بها در موعد مقرر، از مواردی است که توصیه می‌شود در قرارداد اجاره رعایت شود که در این صورت موجر می‌تواند از محل آن تامین، خسارات یا اجور معوقه را بردارد.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

وی ادامه داد: در این خصوص باید گفت که چک، تضمینی متعارف و قابل قبول است و البته از سفته و برات نیز می‌توان به عنوان تضمین قراردادی استفاده کرد. این مدرس دانشگاه با بیان اینکه اخذ تضمین دارای دو بعد است، افزود: تضمین از نظر روانی، متعهد را به انجام موضوع تعهدش، پایبندتر می‌کند همچنین در صورتی که شخص به تعهد خود عمل نکند، می‌‌توان از محل آن، خسارات را برداشت کرد.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

وی در ادامه، «موضوع تعهد» مثل اجاره‌بها، تاخیر در پرداخت اجاره‌بها که ممکن است در قرارداد برای آن جریمه پیش‌بینی شده باشد و نیز «تخلیه» را از انواع خسارات در موضوع اجاره برشمرد و افزود: می‌توان در قرارداد این موضوع را پیش‌بینی کرد که در صورت تاخیر در هر یک از این موارد، خسارات از محل ضمانت، قابل دریافت باشد. به این معنا که تضمین تماما قابل وصول به نفع موجر باشد.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

این وکیل پایه‌یک دادگستری همچنین با تاکید بر اینکه اگر قرارداد اجاره مدت نداشته باشد باطل است، اضافه کرد: در قراردادهای اجاره معمولا تاریخ انعقاد قرارداد با شروع آن متفاوت است و تاریخ انقضا، نشانه خاتمه قرارداد و زمان تحویل ملک توسط مستاجر است.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

طاهری با بیان اینکه موضوع قرارداد اجاره باید تفصیلا مشخص شود، مواردی همچون تعداد خطوط تلفن، کنتورهای برق، واحدها و … را از مصادیق آن دانست.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

 لزوم امضای دو شاهد ذیل قرارداد اجاره
وی همچنین به لزوم امضای دو شاهد ذیل قرارداد اجاره اشاره و درباره این لزوم بیان کرد: در این صورت چنانچه مدت قرارداد منقضی شود و مستاجر ملک را تخلیه نکند، می‌توان از طریق شورای حل اختلاف اقدام کرد.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: این موضوع در حالی است که اگر قرارداد عادی اجاره فاقد امضای شهود بوده یا فقط یک شاهد امضا کرده باشد، دیگر موجر حق مراجعه به شورای حل اختلاف را ندارد و دعوی در صلاحیت دادگاه عمومی قرار می‌گیرد. در این صورت موجر از امکان تخلیه یک هفته‌ای که از امتیازات قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال ۱۳۷۶ است، محروم می‌شود.

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

 وی سریع‌ترین راه را برای تخلیه ملک اجاره‌ای را مراجعه به شورای حل اختلاف به استناد سند مالکیت و قرارداد اجاره دانست و خاطرنشان کرد: البته این شورا می‌تواند زمانی بیش از یک هفته را به مستاجر مهلت دهد.وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

وکیل تخلیه مستاجردر مشهد ۰۹۱۵۲۰۵۵۹۸۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 09152055986